• پنج شنبه 20 بهمن 1401
  • پرتال در حال به روز رسانی است.

ميز خدمت آبفا در نماز جمعه

کد خبر: 50473 تاریخ انتشار: 1401/09/13
نمایش: 162
اخبار
حضور مديرعامل، معاونين و مسئولان شرکت آبفا استان چهارمحال و بختياري در ميز خدمت نماز جمعه جهت پاسخگويي به درخواستهاي مردمي
به گزارش روابط عمومي آبفا استان چهارمحال و بختياري؛ دکترمحمدي مدير عامل آبفا استان به همراه معاونين و مسئولان مربوطه در راستاي پاسخگويي به سوالات و رفع مشکلات مردم و جامعه هدف در ميز خدمت نماز جمعه 11آذرماه حضور داشتند.
دکتر محمدي در اين خصوص اظهار داشت: هدف از برپايي ميز خدمت در مصلاي نماز جمعه شهرکرد اين است که مسئولان به صورت چهره به چهره با مردم ديدار و از نزديک با مشکلات آنان آشنا مي شوند.
وي در ادامه افزود: راهکارها و راهنمايي هاي لازم براي رفع مشکلات مردم و درخواست هاي آنان در ميز خدمت به جامعه هدف ارائه مي شود.
مديرعامل آبفا چهارمحال و بختياري با بيان اينکه برپايي ميز خدمت رضايتمندي مردم را در پي دارد افزود: با توجه به مشکلات مراجعه کنندگان و در خواست هاي مردمي در حوزه هاي مختلف نياز است که اين برنامه ادامه داشته باشد. ميز خدمت تدبير مهمي است که در اين مکان فرصت ارتباط بي واسطه مردم با مسئولين فراهم شده است.
دکتر محمدي با اشاره به اينکه ميز خدمت مسئولان آبفا با هدف تقويت ارتباط مديران با مردم و رسيدگي به مشکلات مشترکين برپا شده گفت: پاسخگويي به مطالبات جامعه هدف و تلاش براي تحقق آن جزو وظايف ذاتي اين شرکت مي باشد و تمام تلاشمان را در اين رابطه انجام خواهيم داد.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت